30.08.2013 04:58
Поділитися

Микола Луценко став музою «Битви націй»

Микола Луценко став музою «Битви націй»

Відомий і улюблений глядачами ведучий «Погоди» на ICTV Микола Луценко взяв на себе відповідальну місію капітана української збірної в міжнародному проекті «Битва націй».

Микола, які ваші враження від участі у такому масштабному проекті?

 – Це було грандіозно! Мені дуже сподобалося!

Ви були капітаном команди…

 – Так, я надихав людей на подвиги (сміється). Підтримував наших учасників, вони ж як діти, по віку. І так жахливо переживали! Всі були налаштовані на перемогу, особливо спортсмени наші, готові були кістками лягти. А я їм кажу: «Хлопці, розслабтеся – це тільки шоу. Це ж не Олімпійські ігри. Отримуйте задоволення, тоді і буде у нас перемога». І знаєте, така тактика дуже допомогла!

Ви вперше брали участь у подібних змаганнях?

 – Так, вперше, і, сподіваюся, не востаннє. Енергетика така! Фізично, щоправда, було важко. Хоч я сам не брав участь у конкурсах, але за колег переживав по повній програмі. Картинка по телевізору не відображає багатьох речей. Все там як по приколу. А коли бачиш, як бик, така махина у півтори тонни, летить на твого товариша, стає дійсно страшно.

Мабуть, було багато травм?

 – Так. Сашу Ільїних (ведучий програми «Максимум в Україні» на ICTV. – Прим. авт.) бик вдарив добряче по нозі, Вірчісу ребро пошкодив. Але Вова ж бика взагалі за роги схопив – рятував іншого учасника, по якому тварина топталася. По телевізору покажуть сміливих хлопців, яким було по приколу виходити на арену, а насправді хлопці он як ризикували. Усім було страшно. Я бачив, як дівчата, спортсменки олімпійські, виходили за куліси і падали без сил. А їм же не звикати битися за перемогу!

Миколаю Миколайовичу, правда, що ви намагалися з биками домовитися?

 – У перервах між зйомками ходив до стайні з биками, розмовляв з ними, пояснював, що жовтий колір, колір збірної України, – гарний, що нас не треба чіпати (сміється). Давав щось смачненьке пожувати. Але з биками складненько домовитися. Надихати людей на перемогу було простіше.

Вам хотілося взяти участь у конкурсах?

 – Ні, ні! Щоб я там помер? Якось зійшов з прапором на високу таку гірку, де наші хлопці змагалися. Та які там конкурси – я ледь звідти не звалився! Я вже людина передпенсійного віку, мене берегли як генофонд!

Крім українців там були представники восьми країн світу. Яка команда вам сподобалася?

 – Китайці дуже цікаві люди, я взагалі до них ставлюся з пієтетом. Якби до української енергії додати трішки цієї китайської впертості, наполегливості, цього холодного розуму, то ми б гори звернули! Саша Ільїних зауважив, що китайці боялися биків більше інших учасників. Але на фінальних конкурсах, де за допомогою тільки рук і дерев’яної палки треба було залізти на гору, цим хлопцям не було рівних. Вони просто літали! Один з них мене навіть упізнав. Підійшов і говорить: «Ви – погода?» Підбіг, привів телекамеру, взяли у мене інтерв’ю. Так що мене знають навіть у Китаї!

Французи, чехи, англійці – одне слово – Європа. Всі стримані і спокійні, їх не чутно і не видно. Білоруси теж були спокійні – але їх можна зрозуміти, з їх ситуацією у країні.

А як склалися стосунки в нашій команді?

 – Все було красиво. Психологічно ми – молодці. Журналісти інших країн тільки нас і знімали – стільки у нас було енергії, стільки було радості. Українці взагалі симпатична та чарівна нація, анаш гумор я вважаю кращим у світі. Ми навіть салоган придумали відповідний: «У природи є закон: Україна – чемпіон». А хто не вірить – Елтон Джон (сміється). Так що у Парижі ми себе чудово показали.

Про проект «Битва націй»

Спортивно-розважальне шоу було придумано у Франції ще 1962 року Шарлем Де Голлем. Генерал хотів об’єднати молодь Європи та зміцнити дружбу між мешканцями різних міст. З кожним роком у гру включалися все більше націй і континентів.

Цього разу у міжнародному проекті «Битва націй» взяли участь Англія, Чехія, Франція, Україна, Білорусь, Росія, Вірменія та Китай. Кожна з восьми країн-учасниць зібрала свою команду, куди ввійшли зірки кіно, спорту, телебачення і шоу-бізнесу. Гра складається з 5 відбіркових конкурсів, де необхідно набрати якомога більше балів. Завдання вимагають від учасників не тільки спритності, гарної фізичної підготовки, але й відчайдушної сміливості. Однак «родзинкою» шоу залишаються конкурси, де учасникам доводиться виконувати окремі завдання на одній арені з биками!

Дивіться шоу «Битва націй» у новому сезоні на ICTV!

30.08.2013 04:58

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору
    ВГОРУ