30.08.2013 04:58
Поділитися

Микола Луценко став музою «Битви націй»


Відомий і улюблений глядачами ведучий «Погоди» на ICTV Микола Луценко взяв на себе відповідальну місію капітана української збірної в міжнародному проекті «Битва націй».

Микола, які ваші враження від участі у такому масштабному проекті?

 – Це було грандіозно! Мені дуже сподобалося!

Ви були капітаном команди…

 – Так, я надихав людей на подвиги (сміється). Підтримував наших учасників, вони ж як діти, по віку. І так жахливо переживали! Всі були налаштовані на перемогу, особливо спортсмени наші, готові були кістками лягти. А я їм кажу: «Хлопці, розслабтеся – це тільки шоу. Це ж не Олімпійські ігри. Отримуйте задоволення, тоді і буде у нас перемога». І знаєте, така тактика дуже допомогла!

Ви вперше брали участь у подібних змаганнях?

 – Так, вперше, і, сподіваюся, не востаннє. Енергетика така! Фізично, щоправда, було важко. Хоч я сам не брав участь у конкурсах, але за колег переживав по повній програмі. Картинка по телевізору не відображає багатьох речей. Все там як по приколу. А коли бачиш, як бик, така махина у півтори тонни, летить на твого товариша, стає дійсно страшно.

Мабуть, було багато травм?

 – Так. Сашу Ільїних (ведучий програми «Максимум в Україні» на ICTV. – Прим. авт.) бик вдарив добряче по нозі, Вірчісу ребро пошкодив. Але Вова ж бика взагалі за роги схопив – рятував іншого учасника, по якому тварина топталася. По телевізору покажуть сміливих хлопців, яким було по приколу виходити на арену, а насправді хлопці он як ризикували. Усім було страшно. Я бачив, як дівчата, спортсменки олімпійські, виходили за куліси і падали без сил. А їм же не звикати битися за перемогу!

Миколаю Миколайовичу, правда, що ви намагалися з биками домовитися?

 – У перервах між зйомками ходив до стайні з биками, розмовляв з ними, пояснював, що жовтий колір, колір збірної України, – гарний, що нас не треба чіпати (сміється). Давав щось смачненьке пожувати. Але з биками складненько домовитися. Надихати людей на перемогу було простіше.

Вам хотілося взяти участь у конкурсах?

 – Ні, ні! Щоб я там помер? Якось зійшов з прапором на високу таку гірку, де наші хлопці змагалися. Та які там конкурси – я ледь звідти не звалився! Я вже людина передпенсійного віку, мене берегли як генофонд!

Крім українців там були представники восьми країн світу. Яка команда вам сподобалася?

 – Китайці дуже цікаві люди, я взагалі до них ставлюся з пієтетом. Якби до української енергії додати трішки цієї китайської впертості, наполегливості, цього холодного розуму, то ми б гори звернули! Саша Ільїних зауважив, що китайці боялися биків більше інших учасників. Але на фінальних конкурсах, де за допомогою тільки рук і дерев’яної палки треба було залізти на гору, цим хлопцям не було рівних. Вони просто літали! Один з них мене навіть упізнав. Підійшов і говорить: «Ви – погода?» Підбіг, привів телекамеру, взяли у мене інтерв’ю. Так що мене знають навіть у Китаї!

Французи, чехи, англійці – одне слово – Європа. Всі стримані і спокійні, їх не чутно і не видно. Білоруси теж були спокійні – але їх можна зрозуміти, з їх ситуацією у країні.

А як склалися стосунки в нашій команді?

 – Все було красиво. Психологічно ми – молодці. Журналісти інших країн тільки нас і знімали – стільки у нас було енергії, стільки було радості. Українці взагалі симпатична та чарівна нація, анаш гумор я вважаю кращим у світі. Ми навіть салоган придумали відповідний: «У природи є закон: Україна – чемпіон». А хто не вірить – Елтон Джон (сміється). Так що у Парижі ми себе чудово показали.

Про проект «Битва націй»

Спортивно-розважальне шоу було придумано у Франції ще 1962 року Шарлем Де Голлем. Генерал хотів об’єднати молодь Європи та зміцнити дружбу між мешканцями різних міст. З кожним роком у гру включалися все більше націй і континентів.

Цього разу у міжнародному проекті «Битва націй» взяли участь Англія, Чехія, Франція, Україна, Білорусь, Росія, Вірменія та Китай. Кожна з восьми країн-учасниць зібрала свою команду, куди ввійшли зірки кіно, спорту, телебачення і шоу-бізнесу. Гра складається з 5 відбіркових конкурсів, де необхідно набрати якомога більше балів. Завдання вимагають від учасників не тільки спритності, гарної фізичної підготовки, але й відчайдушної сміливості. Однак «родзинкою» шоу залишаються конкурси, де учасникам доводиться виконувати окремі завдання на одній арені з биками!

Дивіться шоу «Битва націй» у новому сезоні на ICTV!

30.08.2013 04:58Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ми рекомендуємо

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору