Video: Прогноз погоди в Україні на 7 лютого 2020 року

Активний західний циклон, здається, повернув нам зиму, суттєво змінивши картинк за вікном. Але давайте розглянемо це докладніше, за допомогою прогнозу погоди в Україні на 7 лютого 2020 року. На заході -3°...+2°С місцями мокрий сніг, подекуди пориви північно-західного вітру, до того ж скрізь буде туманно і слизько. Нічна температура дорівнюватиме 4...9° нижче нуля. Хмарна та вітряна погода очікується на півночі нашої країни. Продовж всього дня йтиме сніг, можлива ожеледиця. Температура повітря удень становитиме 0...-5°С, а вночі буде -4...-9°С. На сході сніжитиме, часом буде туман, а на дорогах буде слизько, тож будьте максимально уважними. Температура +1...-6°С. Погода на півдні загалом буде вітрянною і хмарною. Весь день йтиме невеличкий сніг, часом мокрий. -4...-9°С. У центральних областях протягом усього дня відчутно сніжитиме. Часом виднокрай закриватиме туман, а на дорогах буде слизько, зважайте на це. 0...-5°С вдень та -4...-9°С вночі. На Київщині весь день йтиме сніг та проходитимуть пориви вітру. Температура вночі складе -5...-7°С, а вдень буде -2...-4°С. Саме такою несподіваною зимою буде погода 7 лютого. У лютому 7 погод на дворі: сіє, віє, мутить, крутить, рве, з гори ллє та знизу мете. Але хай там що, та нехай проблеми та незгоди не роблять вам в житті погоди. Нехай вам щастить і будьте здорові.

Прогноз погоди в Україні на 7 лютого 2020 року

0 Коментувати

Активний західний циклон, здається, повернув нам зиму, суттєво змінивши картинк за вікном.

Але давайте розглянемо це докладніше, за допомогою прогнозу погоди в Україні на 7 лютого 2020 року.

На заході -3°…+2°С місцями мокрий сніг, подекуди пориви північно-західного вітру, до того ж скрізь буде туманно і слизько. Нічна температура дорівнюватиме 4…9° нижче нуля.

Хмарна та вітряна погода очікується на півночі нашої країни. Продовж всього дня йтиме сніг, можлива ожеледиця. Температура повітря удень становитиме 0…-5°С, а вночі буде -4…-9°С.

На сході сніжитиме, часом буде туман, а на дорогах буде слизько, тож будьте максимально уважними. Температура +1…-6°С.

Погода на півдні загалом буде вітрянною і хмарною. Весь день йтиме невеличкий сніг, часом мокрий. -4…-9°С.

У центральних областях протягом усього дня відчутно сніжитиме. Часом виднокрай закриватиме туман, а на дорогах буде слизько, зважайте на це. 0…-5°С вдень та -4…-9°С вночі.

На Київщині весь день йтиме сніг та проходитимуть пориви вітру. Температура вночі складе -5…-7°С, а вдень буде -2…-4°С.

Саме такою несподіваною зимою буде погода 7 лютого.

У лютому 7 погод на дворі: сіє, віє, мутить, крутить, рве, з гори ллє та знизу мете.

Але хай там що, та нехай проблеми та незгоди не роблять вам в житті погоди.

Нехай вам щастить і будьте здорові.

07.02.2020 14:00

Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ми рекомендуємо

    Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору